31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny

10 lipca 2017
Posted in Lotnictwo

31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny

31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny.

Pod samym nosem w mieście gdzie obecnie mieszkam mieści się 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny. To był wspaniały dzień i wspaniałe pokazy lotnictwa wojskowego i lotnictwa akrobatycznego. Już nie mogę się doczekać kolejnych takich pokazów. Dla mnie to był dzień dodatkowo miły gdyż zostałem indywidualnie zaproszony na ten pokaz. Dlaczego o tym może kiedyś napiszę przy innej okazji. Miałem okazję zasiąść za sterami prawdziwego samolotu F-16 Fighting Falcon. Siedziałem w fotelu pilota dumny i zadowolony. Miałem przyjemność poznać działanie i przeznaczenie instrumentów pokładowych tego wspaniałego samolotu. Dużo by pisać ale warto to przeżyć samemu. Jak taką przyjemność miałem. Samolot ten stał w hangarze technicznym i pomimo moich prób i chęci nie chciał przemieścić się na pas startowy. Może i dobrze się stało bo pewnie bym coś w nim zmajstrował i była by sytuacja podbramkowa dla mnie jak i dla mojego wojskowego opiekuna. Wielkie dzięki za te cudowne chwile spędzone w kokpicie samolotu F16

Spełnianie marzeń 🙂

, , , , , , , , , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!