33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz 2017 r

13 maja 2017
Posted in Lotnictwo

33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz 2017 r

33 Baza Lotnictwa Transportowego Powidz 2017 r

33 Baza Lotnictwa Transportowego zlokalizowana jest w Powidzu w gminie Powidz w powiecie słupeckim. Baza funkcjonuje w strukturach Sił Powietrznych i wchodzi w skład 3 Skrzydła Lotnictwa Transportowego z dowództwem w Powidzu. 13 maja 2017 roku odwiedziłem bazę lotnictwa taktycznego podczas pokazów lotniczych. Z samego rana zameldowaliśmy się pod bazą wojskową w Powidzu. Wczesne wstawanie w tym wypadku zaowocowało bezproblemowym wjazdem na teren jednostki wojskowej naszym sprzętem do jeżdżenia. Po godzinie 11 osoby chcące wejść na teren pokazów już miały problem nie do pokonania. Z uwagi na dużą ilość zwiedzających bazę wstęp był już nie możliwy. No to nam się udało 🙂 Piknik lotniczy był bardzo ciekawy i urozmaicony tak wyeksponowanym sprzętem do oglądania (statyka) jak i samolotami i śmigłowcami w pokazach indywidualnych i zespołowych.

,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!