56. Baza Lotnicza Inowrocław 2017 r.

20 maja 2017
Posted in Lotnictwo

56. Baza Lotnicza Inowrocław 2017 r.

56. Baza Lotnicza Inowrocław 2017 r.

56. Baza Lotnicza Inowrocław położona jest na lotnisku w Latkowie. Słońce świecące prosto w oczy, rozległy teren lotniska wojskowego. No to było wyzwanie jakiego jeszcze nie doświadczyłem. Ale trzeba było się z tym zmierzyć. Czy się udało tego jeszcze nie wiem ale warto było zmierzyć się z tym wyzwaniem. Wcześnie rano przybyliśmy wraz z Gosia na teren lotniska. Jeszcze mało było zwiedzających wiec ruszyliśmy na zwiady. Maszyn stojących na płycie lotniska a raczej na trawiastym lotnisku nie brakowało. Były śmigłowce wojskowe, samoloty oraz sprzęt wojsk lądowych zmechanizowanych. Wszędzie mnóstwo lekkiego i ciężkiego sprzętu do oglądania. Nogi już nas bolały wiec przyszedł czas na szukanie sobie odpowiedniego miejsca do rozłożenia sprzętu do siedzenia i do fotografowania.

, , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!