Akademia Nikona 2018

28 kwietnia 2018
Posted in Lotnictwo

Akademia Nikona 2018

Akademia Nikona 2018

Akademia Nikona 2018 czyli kolejne spotkanie z F16 na Krzesinach.

To moje drugie spotkanie z fotografią lotniczą na lotnisku 31 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach. Dwa długie wiosenne dni na lotnisku w Krzesinach z hesją. Dwa dni fotografowania naszych samolotów F16. Tym razem mieliśmy możliwość obserwowania i fotografowania F16 z odległości kilku metrów. Staliśmy właściwie na brzegu pasa startowego lotniska. Czułem oddech silników, słyszałem ryk dopalaczy i czułem zapach paliwa lotniczego. Za kilka dni zaczyna się NTM Spotters Day oraz Poznań Air Show. Czyli kolejne spotkanie z F16.W tym roku królować będą F16 🙂 Super samoloty.

Akademia Nikona 2018 czyli kolejne spotkanie z F16. Widzicie ile Viperów mogliśmy fotografować na lotnisku w Krzesinach?

Jak zawsze grupowe zdjęcie na zakończenie kursu 🙂

, , , , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Comments are closed.

error: Content is protected !!