Fotografia statyczna

28 maja 2017
Posted in Lotnictwo

Fotografia statyczna

Fotografia statyczna

Fotografia statyczna to nie łatwy kawałek chleba fotografa lotniczego. Na piknikach lotniczych często są pokazy statyczne lotnictwa cywilnego i wojskowego. Trudno wykonać ciekawe zdjęcie samolotu na pasie startowym gdy oblega go spora grupka ciekawskich oczu. Naprawdę jest to spore wyzwanie z którym i mnie przyszło się zmierzyć. Zdjęcia są z różnych pokazów i pikników lotniczych jak i również z Akademia Nikona ze Sławek Hesja Krajniewski wykonywane w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach w 2017 roku. Od kilku miesięcy staram się wykonać i wyszukać ciekawe zdjęcia obsługi naziemnej, mechaników czy oprzyrządowania tych pięknych stalowych ptaków.

, , , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!