Kaczuszki krzyżówki

27 maja 2017
Posted in Przyroda

Kaczuszki krzyżówki

Kaczuszki krzyżówki

Kaczuszki krzyżówki sfotografowane na wypadzie za miasto w ciepły majowy dzień. Co robić gdzie pojechać to jak zawsze jest główne pytanie z rozpoczynającym się sobotnim dniem.
Zapowiadał się ciepły majowy dzień i szkoda go spędzić na leniuchowaniu. Padło na Kórnik, miasto w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad Jeziorem Kórnickim. Piękne malownicze miejsce z ładnym zamkiem Kórnickim. W parku znajduje się Arboretum z kolekcją 3500 drzew i krzewów z całego świata. W okolicznym stawie pływały sobie kaczki krzyżówki. Właśnie te kaczuszki mnie zainteresowały. Pływały sobie w mieniącej się błyskami promieni słonecznych odbijanych w tafli wody.

 

, , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!