Ławica Poznań

14 lipca 2017
Posted in Lotnictwo

Ławica Poznań

Ławica Poznań

Każdy musi trenować czyli szlifować swój warsztat pracy i ja to muszę robić. Tym razem padło na lotnisko Ławica Poznań. Mocuję się z moim sprzętem foto czyli z teleobiektywem a jest on pieruńsko ciężki 🙂 Nie raz po fotografowaniu statków powietrznych na pokazach czy piknikach bolało mnie ramię. Trening czyni mistrza! Mam blisko do lotniska Ławica więc jak mam czas chęci i jak pogoda dopisuje to czasami sam a czasem wraz ze znajomym też świrem fotoloto udajemy się na lotnisko i fotografujemy stalowe ptaki podczas startów czy lądowań. Za każdym razem czeka nas jakaś niespodzianka czy przygoda związana z podchodami i polowaniami na lądujące lub startujące samoloty. Ostatnio byliśmy przez długi czas obserwowani przez ochronę lotniska. Pewnie wyglądaliśmy osobliwie z tymi długimi teleobiektywami, przemieszczając się przed ogrodzeniem pasa startowego lotniska. Na szczęście do tej chwili nie doszło do żadnych nieprzyjemności. Następnym razem polujemy na Krzesinach na nasze Efki 🙂

Poznań ławica

 

 

, , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Comments are closed.

error: Content is protected !!