Leszno Air Picnic 2016

12 lipca 2017
Posted in Lotnictwo

Leszno Air Picnic 2016

Leszno Air Picnic 2016

Gorący czerwiec i  Leszno Air Picnic 2016. Wspaniała pogoda do fotografowania podniebnych akrobacji lotniczych. Pierwszy raz byłem na tego typu pikniku i zostanie mi ten dzień w pamięci do końca moich dni. Czemu? Na tle zachodzącego słońca i również wtedy gdy niebo rozjaśniło się zapalającymi gwiazdami ujrzałem wspaniałe pokazy lotnicze wraz z efektami pirotechnicznymi. I właśnie ten widok mnie tak urzekł i zafascynował. Trzeba tam być i to wszystko zobaczyć na własne oczy. Przy okazji pobytu na lotnisku sprezentowałem sobie lot krajobrazowy by lepiej poznać okolice Leszna i oczywiście by poczuć się trochę jak jeden z nich, taki pomocnik pilota no taki obserwator. Spojrzeć z góry na płytę lotniska, poczuć wiatr we włosach w czasie no może nie takich figur akrobacyjnych jak obserwowałem z dołu ale jednak coś tam kręciliśmy w chmurach. Polecam kolejny piknik w Lesznie nie tylko fanom fotografii lotniczej …..

 

 

, , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!