Owady

27 maja 2017
Posted in Makrofoto

Owady

Owady

Makrofotografia zainteresowała mnie już dawno jeszcze gdy zaczynałem stawiać pierwsze kroki w fotografii. Pierścienie pośrednie czy mieszek makro to pierwsze narzędzia jakie używałem do fotografowania w skali poniżej 1:1. Później były próby uzyskania odpowiedniej głębi obrazu za pomocą obiektywu Canon EF 100mm f/2.8 USM Macro Auto Focus Lens by ostatecznie wybrać nowszą wersję z  profesjonalnej serii Luxor Canon EF 100 mm f/2.8 L IS USM. Ostatnie próby zdjęć makrofotograficznych owadów wykonałem teleobiektywem Canon EF 500mm f/4L USM. Obiektyw pozwala na wykonywanie zdjęć z dużej odległości. Mogę spokojnie obserwować i fotografować obiekty nie płosząc ich swoją obecnością.

, , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!