Poznańskie Zoo

6 kwietnia 2017
Posted in Przyroda

Poznańskie Zoo

Poznańskie Zoo

Trochę z lenistwa odwiedziłem Poznańskie Zoo. Czas odpoczynku od dziecinnych lat kojarzył mi się z ogrodem zoologicznym. Bo gdzie można spędzić fajnie wolny czas w sobotę, niedzielę lub wolną chwilę? No pewnie nie zawsze jest to ogród zoologiczny ale tym razem nie chciało nam się z Gosia ruszać poza miasto. A wiec jednak lenistwo nas dopadło. Ale nie żałuję tego wyboru. Było ekstra czyli fajnie! Bardzo zainteresowałem się zabawą foki w wodzie. Słońce już chyliło się ku zachodowi więc światło odbite w wodzie było bardzo ładne i plastyczne. Foka była skora do współpracy wiec to wykorzystałem do wykonania kilku ujęć.

, , , , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!