Ptaki

27 maja 2017
Posted in Przyroda

Ptaki

Ptaki

Zwierzęta a głównie ptaki to był kiedyś mój główny cel w fotografii ale z uwagi na brak odpowiedniego teleobiektywu temat pozostał w sferze marzeń. Do czasu zakupu odpowiedniego sprzętu. Oczywiście obiektywów do body Canona jest od liku ale te które mnie interesowały były po prostu bardzo drogie. No i w końcu mam, udało mi się zakupić obiektyw Canon EF 100-400mm F/4.5-5.6L IS II USM. Kolejny zakup raczej był spowodowany fotografią lotnicza ale dla czego nie skorzystać i fotografować nim zwierzęta? Obiektyw Canon EF 500 mm f/4  L IS USM to gwiazda numer jeden w mojej szklarni. No tym obiektywem już można malować fotografie 🙂

_V3A9334-Edit

 

, , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!