Radom International Airshow 2017

27 sierpnia 2017
Posted in Lotnictwo

Radom International Airshow 2017

Radom International Airshow 2017

Radom International Airshow 2017 odbyły się w dniach 26 – 27 sierpnia 2017 roku. Pierwszy raz miałem przyjemność fotografowania na płycie lotniska w Radomiu. Ale warto było przejechać tych kilkaset kilometrów, bo impreza była naprawdę warta każdej minuty spędzonej z wycelowanym obiektywem w niebo.
Na Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW 2017 składały się:
a) pokaz dynamiczny wojskowych i cywilnych statków powietrznych;
b) wystawa statyczna wojskowych i cywilnych statków powietrznych;
c) wystawa sprzętu i uzbrojenia wojskowego;
d) wystawa przemysłu lotniczego;
e) wystawy towarzyszące (fotograficzne, historyczne itp.).
Mapka orientacyjna płyty lotniska i strefy publiczności w Radom 2017

Radom International Airshow 2017

 

 

Widowisko dla publiczności.

Widowisko dla publiczności

, , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Comments are closed.

error: Content is protected !!