Święto 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego

2 września 2017
Posted in Lotnictwo

Święto 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego

Święto 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego31 Baza Lotnictwa Taktycznego Krzesiny

Święto 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego przypadło drugiego września 2017 roku. To już kolejny raz jak uczestniczę w pokazach z tej okazji. Otrzymałem specjalne zaproszenie na to święto za które dziękuję bardzo. Zapakowałem sprzęt fotograficzny i wczesnym rankiem wraz z Gosią udaliśmy się na lotnisko wojskowe w Krzesinach. No tu czuję się już prawie jak u siebie w domu 🙂 Kilka razy gościłem tu jako fotograf lotniczy. Pogoda z początku nie zapowiadałam się najlepiej ale po kilku minutach słoneczko zawitało na płytę lotniska. Co jakiś czas ciemne chmury zakrywały promienie słoneczne. Ale na szczęście nie doszło do opadów. Za to fotografie statyczne otrzymały groźne tło budzące strach i respekt przed „matką naturą”.


Galeria zdjęć ze Święta 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego.

Pamiątkowa fotografia na stoisku F-16 Tiger Demo Team.

F-16 Tiger Demo Team

, , , , , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!