Ukraiński Su-27

9 września 2017
Posted in Lotnictwo

Ukraiński Su-27

Ukraiński Su-27

Ukraiński Su-27 na Międzynarodowych Pokazach Lotniczych AIR SHOW 2017. No ten samolot mnie bardzo zaciekawił i postanowiłem stworzyć osobny temat na blogu właśnie o tym stalowym rumaku przestworzy ważącym bagatela około 30 ton. Samolot tak w powietrzu jak i na ziemi przedstawia się fantastycznie. Współczesny radziecki Su-27 – Flanker to jednomiejscowy samolot myśliwski-przechwytujący, przeznaczony także do wywalczania przewagi w powietrzu. Za sterami Su-27 Pułkownik Oksanoczenko. No można się w nim zakochać, mam na myśli oczywiście samolot 🙂 Pierwszy raz miałem przyjemność oglądać ten fenomen lotnictwa wojskowego podczas pokazów lotniczych w Radomiu 2017 i od razu spodobał mi się on. Wspaniałe sylwetka zwrotnego i bardzo ładnie wyglądającego samolotu.

 

 

, , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Comments are closed.

error: Content is protected !!