Wiatrak z Lednogóry

19 czerwca 2017
Posted in Panoramy

Wiatrak z Lednogóry

Wiatrak z Lednogóry

W sobotni słoneczny dzień wybraliśmy się z Gosią na wycieczkę krajoznawczą do Lednogóry. Już kiedyś z Łukaszem O. i Szymonem K. fotografowałem te piękne wiatraki ale w nocy na tle gwieździstego nieba. Dziś postanowiłem sprawdzić jak ten krajobraz z wiatrakami wygląda za dnia. Oczywiście przy sobie miałem jak zawsze aparat wraz ze statywem. Statyw zresztą mam zawsze w bagażniku samochodu tak na wszelki wypadek. Postanowiłem zrobić zdjęcie panoramy z wiatrakiem.
Panorama wykonana z użyciem metody Bracketingu. 32 zdjęcia x 3  później połączone w panoramę. Razem połączonych 96 zdjęć. No było co robić ale się udało

, , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!