Zdjęcia krajobrazowe

27 maja 2017
Posted in Krajobrazy

Zdjęcia krajobrazowe

Zdjęcia krajobrazowe

Nocne fotografie czy panoramy fotograficzne czyli zdjęcia krajobrazowe. Nie raz zastanawiałem się nad upływającym czasem. Jest możliwość zatrzymać czas, wpisać go w pamięć na wiele dni lub na zawsze. Wystarczy w odpowiednim czasie nadusić migawkę aparatu ….. pstryk i już.

Zdjęcia krajobrazowe

Gdańsk Motława

Panorama krajobrazowa.

Panoramy

Witraki w słońcu

, , , , ,

Comment (1)

  1. Witam ? Nazywam się Krzysztof Kiki Woźniak. Kiki? To mój pseudonim jaki otrzymałem w latach dziecinnych i używam go do dziś.
    Fotografią zainteresowałem się już w latach 80. Miałem przerwę kilku letnią w fotografowaniu ale coś mnie kolejny raz zafascynowało, oczarowało i postanowiłem wrócić do tego zainteresowania. Zapytacie co? Fotografia lotnicza oczywiście. Już od dziecka interesowałem się lotnictwem. Pierwsze kroki w modelarstwie. Pierwsza encyklopedia lotnictwa która czytałem tak jak by to były komiksy. Teraz zainteresowanie to doprowadziło mnie do czynnego uczestnictwa na różnego rodzaju piknikach lotniczych oraz pokazach wojskowych. Każda możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu a ja już jestem na płycie lotniska z moim aparatem gotowym do strzału. Lotnictwo to nie wszystko co mnie kręci w fotografii. Lubie podglądać przyrodę i tworzyć rozległe panoramy. Fotografowanie zwierząt też nie jest mi obce. Zobacz moje najnowsze zdjęcia na FB.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

error: Content is protected !!